0

Real se prošetao kroz Sevilju (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.14 u 17:49

Madridski Real će makar jedan ceo dan provesti na deobi prvog mesta Primere pošto je u prvom meču subotnjeg programa 20. kola bez većih problema savladao Betis u Sevilji sa čak 5:0 (3:0) pa sada ima 50 bodova, isto koliko i Barselona i Atletiko.

betis-real-slavlje

Izabranici Karla Anćelotija su već posle prvih 45 minuta igre rešili pitanje pobednika pošto su golovima napadačkog trija Ronaldo, Bejl i Benzema došli do tri gola prednosti, da bi se ovoj trojici u drugom poluvremenu na listi strelaca pridružili Di Marija i Morata.

Novi poraz u nizu domaći tim je ostavio zakucan za dno tabele sa čak pet bodova manjka i utakmicom viška u odnosu na najbliže rivale – Valjadolid i Rajo Valjekano odnosno čak sedam poena deficita u odnosu na Elče koji je prvi tim iznad crte.