0

Radnički u finišu srušio Oradeu (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.14 u 18:08

Vaterpolisti Radničkog pobedili su Oradeu rezultatom 8:6 (1:1, 2:2, 2:2, 3:1) u četvrtom kolu grupe B Lige šampiona.

vk radnicki

Najzaslužniji za odličan otpor gostiju i neizvestan rezultat do samog kraja, bio je naš golman Gojko Pijetlović.

Domaći su se mučili u napadu, čak i sa igračem više, a početkom druge četvrtine gosti su poveli sa 3:1. Uspeli su igrači Radničkog da preokrenu na 5:3, ali su potom finišu treće četvrtine ispustili vođstvo za izjednačenje – 5:5.

Ipak, u poslednjoj četvrtini, golovima Zlokovića (dva) i Vuksanovića rešili su pitanje pobednika vođstvom od 8:5.

Radnički: Radić (6 odbrana), Burić, Boris Popović, Vuksanović 1, Rozental, Miličić, Ćirić 1, Basara 1, Zloković 3, Filip Filipović, Marković 1, Đorđe Filipović 1, Stefan Popović.

Oradea: Gojko Pijetlović (16 odbrana), Ćimpianu, Negrean, Dijakonu, Ćoveanu 2, Popovići 1, Katalina, Čupić, Adrijan Kretu, Dunka, Đorđesku 3, Kadar, Dorin Kretu.

Tabela: Breša 12, Radnički 12, Partizan 6, Špandau 4, Galatasaraj 1, Oradea 0.