0

Tuga za fudbalski svet – Ronaldinjova magija nedovoljna za finale sa Bajernom! (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.13 u 22:57

ronaldinjo

Fudboholičari širom sveta nažalost neće imati priliku da u finalu Svetskog klupsko prvenstva gledaju duel evropskog šampiona Bajern Minhena i brazilskog Atletiko Mineira, koji je danas poražen od domaćina, afričke Raža Kazablanke rezultatom 1:3.

Posle prvih 45 minuta igre nije bilo golova, a onda je posle šest minuta nastavka Lažur doneo prednost domaćima. Ipak, potom na scenu dolazi majstor slobodnih udaraca Ronaldinjo koji je u 64. minutu postigao prekrasan pogodak za 1:1.

Ipak, do preokreta nije došlo, pošto su domaći do kraja slavili pogocima Mutualija iz penala i Mubadua.

Afrički tim će se u finalu sastati sa Bajern Minhenom, a taj meč na programu je u subotu.