0

LŠ: Partizan razbio Oradeu (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.13 u 20:34
VK Partizan

Vaterpolisti Partizana došli su do prve pobede u Ligi šampiona ove sezone, pošto su savladali Oradeu rezultatom 10:4 u trećem kolu evropskog takmičenja.

Ovom pobedom, crno-beli su zadržali šansu za plasman za narednu fazu, pošto su u prva dva kola zabeležili poraze.

Partizan je od starta meča krenuo odlično i već posle prve četvrtine je vodio sa 2:0. Crno-beli ni u nastavku nisu dozvolili gostima da ih ozbiljnije ugroze, pa brzo povećavaju prednost na 4:0, a gosti su prvi gol postigli tek u finišu druge četvrtine.

Domaći su u drugom poluvremenu nastavili tamo gde su stali u drugom, a Gavril Subotić je svojim trećim golom iz tri pokušaja doneo do tada maksimalnih plus šest (7:1) pre isteka trećeg perioda.

Do kraja susreta, Mandić i Ćuk su postigli po jedan gol za, gosti su dodali još dva pogotka za konačnih 10:4.