0

Poraz rukometašica Srbije, Hrvatice bolje za gol

Objavljeno: 30.11.13 u 22:35

rukomet

Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas u Vrnjačkoj Banji od selekcije Hrvatske sa 29:30 (11:18) u drugom pripremnom meču za Svetsko prvenstvo.

Srbija je pred oko 1.000 gledalaca u dvorani „Vlade Divac“ odigrala loše u prvom poluvremenu i gošćama dopustila da steknu veliku prednost.

U drugom poluvremenu Srpkinje su igrale mnogo bolje za razliku od prvog, i posle 20 minuta prišle na dva gola zaostatka (20:22), međutim do kraja susreta nisu uspele da dođu do preokreta.

„Na utakmici je bilo loše kretanje u napadu. Zadovoljan sam kako su devojke odigrale drugo poluvreme. Međutim, prvo poluvreme nije bilo ono što možemo, sve se poklopilo i nismo uspeli da pokažemo najbolje. Hvala Hrvatskoj što je došla da odigra sa nama utakmicu“, rekao je selektor Bošković.

Svetsko prvenstvo u Srbiji počinje 6. decembra, a Srbija tada igra protiv Japana.