0

Briljantna predstava ‘Građana’ na Itihadu (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.13 u 16:50

image

Fudbaleri Mančester Sitija odigrali su jednu od najboljih utakmica ove sezone i deklasirali su Totenhem 6:0 u 12. kolu Premijer lige.

Da će ‘Građani’ naouniti mrežu gostiju najavio je Hesus Navas u 14. sekundi utakmice, a isti igrač je i zatvorio goleadu Sitija u sudijskog nadoknadi.

Davedesto minuta kasnije nakon dobre akcije Aguera, Negredo povisio na 2:0, a igrao se 34. minutu.

Sve dileme oko pobednika otklonio je vrlo raspoloženi argentinski napadač koji je centaršut Navasa sa desnog boka sproveo u donji levi ugao pred kraj prvog poluvremena.

Samo pet minuta po nastavku meča Fernandinjo i Jaja Ture su presekli napad gostiju i pronašli Aguera koji je neometan postigao drugi gol na meču.

Peti gol viđen je u 55. minutu kada je Negredo maestralno poslao loptu u gornji desni ugao.

Tačku na ubedljivu pobedu stavio je Hesus Navas koji nije imao milosti u samom finišu već je kaznio grešku Vertongena.