0

Džetsi obradovali svoju publiku (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.13 u 09:46

hokej

Na otvaranju sezone pred domaćim navijačima u Vinipegu su Džetsi ugostili Los Anđeles Kingse i savladali ih 5:3.

Gosti su bili ti koji su se prvi pisali na semafor golom Grinija, ali ta prednost nije stajala ni minutu pošto je prvi gol za Džetse postao Kejn.

U drug trećini viđen je samo jedan gol i to u mreži Kingsa a strelac je za domaže hokejaše bio Jokinen. Treći poeriod igre deneo je, međutim, potpuno drugačiji hokej, a pkupno pet golova u ovoj trećini podiglo je publiku na noge.

Igralo se u serijama pa su do 7. minuta hokejaši Džetsa sa dva gola Setogučija imali opipljivu prednost od tri gola, ali su onda od 10. do 15 minuta Kingsi uzvratili i golovima Kartera i Vilijamsa stigli na domak izjednašenja.

Ipak ‘tačku na I’ na pobedu domaćih stavio je Litl na ispod minut pre kraja utakmice.

Bafalo – Otava 0:1
Nju Džersi – Njujork Ajlanders 3:4
Karolina – Detroit 2:3
Kolumbus – Kalgari 3:4
Vinipeg – Los Anđeles 5:3
Kolorado – Nešvil 3:1