0

Trijumf Bastije, prvenac Krasića (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.13 u 22:53

Krasic

Fudbaleri Bastije zabeležili su ubedljiv trijumf na Korzici protiv Lorijena rezultatom 4:1, a ono što nas svakako raduje je prvi gol Miloša Krasića za svoj novi klub.

Bastija je u vođstvo došla golom Budebuza već u 6. minutu. Na 2:0 povisio je Kazri iz jedanaesterca, a rezultat je u 31. minutu smanjio Kutadur.

Svoj prvi gol u dresu Bastije Miloš Krasić je postigao u 59. minutu kada je poslo odličnog prodora prebacio loptu preko golmana Odarda. Srpski fudbaler je napustio igru u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Romarik u 79. minutu.

Nakon nova tri boda Bastija je zauzela 9. mesto, a Lorijen se nalazi na 18. poziciji francuske Lige 1.