0

Zvezda ispustila pobedu u završnici

Objavljeno: 18.09.13 u 20:03

rukomet

Rukometaši Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa Napretkom 32:32 (18:14) u prvom meču u novoj sezoni Superlige.

Crveno-beli su u prvom poluvremenu uz dobru igru imali prednost koja je na poluvremenu iznosila četiri gola viška. U nastavku susreta izabranici Nenada Peruničića su nastavili sa solidnom partijom, održavali prednost, ali na kraju ispustili pobedu. Zvezda je vodila sa 32:29, ali je Napredak na kraju izborio nerešen rezultat i kući otišao sa bodom u džepu.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Brajović sa 10 golova, dok je Šotić postigao sedam golova za ekipu iz Beograda. Najviše golova u ekipi Napretka postigao je Županjac koji se takođe sedam puta upisivao u listu strelaca.

Zvezda u drugom kolu gostuje Moravi u Velikoj Plani, dok Napredak igra u Kaću protiv Jugovića. Mečevi drugog kola Super rukoetne lige Srbije su na programu u subotu 21. septembra.