0

Kadeti sedmi na svetu

Objavljeno: 23.08.13 u 14:02

rukomet-kadeti

Kadetska rukometna reprezentacija Srbije osvojila je sedmo mesto na Svetskom prvenstvu u Mađarskoj. Izabranici trenera Aleksandra Brkovića, savladali su Sloveniju 39:31 (16:18) u poslednjem meču na turniru i tako potvrdili potencijal koji bi trebalo razvijati u budućnosti.

Posle lošijeg prvog poluvremena, u nastavku meča na terenu je postojao samo jedan tim – Srbija, o čemu svedoče i 23 postignuta gola u 30 minuta. Leva krila, Šotić sa 12 pogodaka i Rađenović koji je dodao sedam, uz golmana Milosavljeva koji je imao 14 odbrana, dali su najveći doprinos pobedi na završetku turnira.