0

Srpske rukometašice izgubile od Norveške

Objavljeno: 24.05.13 u 20:15

norveska

U prvom kolu turnira u Švedskoj pod nazivom Geteborg kup Srbije je izgubila od Norveške sa 25:24, a na poluvremenu su Norvežanke imale čak +4 13:9, a u drugom delu je u jednom momentu bilo i 20:13! Međutim odličnom igrom u finišu srpske rukometašice došle su i do 24:24, ali to ipak nije bilo dovoljno ni za bod jer su Norvežanke dale gol u poslednjem minutu.

Najefikasnije u redovima srpskog tima bile su Pop Lazić i Stoiljković sa po pet golova, Damnjanović je postigla četiri, a Erić tri. Kod pobednika Gose je postigla osam, a Bjordalen četiri gola.

U drugom kolu Srbija igra protiv domaćina Švedske.