0

Poraz rukometaša od Austrije

Objavljeno: 03.04.13 u 22:11

image

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je večeras od Austrije 31:28 (15:17) u meču igranom u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Danskoj 2014. godine.

Nije baš sve štimalo u timu Veselina Vukovića što konačan rezultat utakmice u Gracu i pokazuje iako su naši rukometaši pored konstantnog zaostatka u prvom poluvremenu na kraju ovogmdela igre imali dva poena prednosti, bilo je 17:15.

Ipak u drugom poluvremenu Srbija je imala samo raspoloženog Momira Ilića kojinje utakmicu završio sa 12 golova, pa je prednost od +4 u jednom delu drugog poluvremena lako izgubljena.

Kuriozitet je da su Orlovi u drugom delu igre postigli samo deset golova.

Za četiri dana ove dve reprezentacija sastaće se u Zrenjaninu što će biti najbolja prilika za revanš Austrijancima.