0

Milan teško do pobede

Objavljeno: 03.02.13 u 23:11

Baloteli

U poslednjem meču  23. kola  Serije A, Milan je u samoj završnici slomio otpor Udinezea i na kraju slavio rezultatom 2:1.

Baloteli je vodeći gol za Milan postigao u 25. minutu, kada je posle akcije po levoj strani sa oko 10  metara poslao loptu u mrežu  1:0.

Minimalna prednost  ‘roso- nera’ ostala je na snazi do 55. minuta kada su gosti posle brze kontre izjednačili a strelac je bio Pinici.

Milan u drugom poluvremenu nije bio previše opasan, ali su  roso–neri do pobede su došli u nadoknadi vremena. Posle jednog prodora El Šaravija i pada u kaznenom prostoru sudija je pokazao na belu tačku, a Baloteteli bio siguran egzekutor za konačnih 2:1.