0

Runi skratio muke

Objavljeno: 02.02.13 u 20:34

Runi1

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su kao gosti Fulam sa 1:0 pogotkom Vejna Runija u 79. minutu.

Lider na tabeli je imao jako težak posao protiv solidnog domaćina koji je na osnovu svega prikazanog zaslužio makar bod. Igrači Junajteda su u dva navrata izbacivali loptu sa gol linije i moraju da priznaju da su imali dosta sreće u ovom duelu.

Desetak minuta pre kraja Runi je trinaestim golom u sezoni obezbedio novi trijumf svom timu kada je udarcem malo iskosa sa leve strane pogodio suprotan ugao.

Runi

Meč je pred kraj prvog poluvremena bio prekinut nekoliko minuta zbog nestanka struje.