Povezane vesti

Madridski Real je uspeo da u 15. kolu Primere savlada u gostima Valjadolid sa 3:2, iako su dva puta gubili! Prvi put je Valjadolid izgubio meč na stadionu Munisipal.
Valjadolid je poveo u 7. minutu kada je pogodio Manučo Gonkalveš, a već u 12. minutu je izjednačio Benzema. Ekipa Miroslava Đukića je odlično igrala i opet povela, a ponovo je iz peterca pogodio Manučo, ovoga puta glavom.Real drugi put do izjednačenja dolazi u 45. minutu, dupli pas Ozila i Benzeme, Francuz petom odigrava do Nemca koji postiže pogodak.
A gol odluke postiže Mesut Ozil u 72. minutu. Treba napomenuti da je murinjo u drugom poluvremenu promenio oba beka (Arbelou i Naća) i da je poslednja četvorka izgledala prilično čudno – s desna na levo Ramos, Pepe, Alonso, Kaljehon…

Real ostaje treći sa 32 boda (dva više i meč manje ima Atletiko), a Valjadolid je za sada sedmi sa 21 bodom.