Radnički u četvrtfinalu Evrokupa

Vaterpolisti Radničkog plasirali su se u četvrtfinale Kupa Evrope, pošto su u meču trećeg kola kvalifikacija savladali italijansku Florenciju rezultatom 8:4.

Italijani su poveli pogotkom španskog reprezentativca Alberta Espanjola iz peterca, ali su domaći preokrenuli preko Zlokovića i Gaka. Da timovi odu izjednačeni na mali odmor pobrinuo se drugi reprezentativac Španije pod kapicom Florencije, Giljermo Molina, u poslednjem minutu prvog perioda.

Čvrsta odbrana Radničkog potrudila se da mreža odličnog golmana Radića ostane netaknuta u drugoj četvrtini, a Udovičić i Zlokovoić odvode svoj tim na odmor sa dva gola „viška“ (4:2).

Sredinom treće četvrtine Radnički se „odlepio“ na četiri gola, preko Filipovića, Burića i Udovičića, a tu prednost zadržali su do samog kraja.

Najbolji u pobedničkom timu bili su Udovičić sa tri gola i Zloković sa dva postignuta pogotka.

TAGOVI

SPORT NA TV: Prilika koju navijači Partizana ne bi trebalo da propuste

Najnovije

Uslovno rečeno mršav dan očekuje nas danas na malim ekranima.

Ekpe Judo o Nikoli Jokiću

– Impresioniran sam Jokićem. Jako inteligentan igrač.

PODELJENA MIŠLJENJA: Delije sumnjaju u ‘poštenje’, Grobari u euforiji – ‘Spavaš li mirno, salmonelo’?! (FOTO)

Partizan je večeras savladao Mega Leks u Sremskoj Mitrovici rezultatom 87:80, pa se na društvenim mrežama povela polemika.

VREMEPLOV: Jubilarni 100. derbi posle senzacionalnog preokreta pripao crveno-belima (VIDEO)

Na tribinama meč večitih rivala pratilo je 80.000 gledalaca, čak tri gola su postignuta u drugom delu igre.

ZASLUŽENA PENZIJA: Legendarni Arpad Šterbik najavio oproštaj od aktivnog rukometa

Mnogo toga je dao ovoj igri, a izgleda da je došlo vreme da se okače patike o klin.

SRPSKA ATLETSKA SILA: Za njih ćemo navijati u Areni (FOTO)

Dvanaest veličanstvenih za srpski sjaj na evropskom atletskom nebu.

PREMIJER LIGA: Ovo je onaj šampionski Lester – proradio Vardi, ‘bomba’ Drinkvotera (VIDEO)

Aktuelni šampion engleskog prvenstva je porazio tim koji je i definitivno izgubio bilo kakve šampionske ambicije.

ABA LIGA: Partizan umalo od gotovog napravio veresiju, pa rešio meč strašnom serijom (VIDEO)

U derbiju 24. kola ABA j.t.d. lige Partizan je u Sremskoj Mitrovici savladao Mega Leks rezultatom 80:87 (24:26, 19:21, 19:21, 18:19).

SERIJA A: Beloti ‘od pokojnika do pukovnika’, spasio se Mihinog gneva (VIDEO)

U poslednjem meču 26. kola italijanskog prvenstva viđen je remi.

NBA GA ZOVE: Niko nije verovao šta je Zagorac uradio obruču Partizana, dok se on slatko smejao (VIDEO)

Najbolji košarkaš Mega Leksa tvorac je spektakularnog poteza koji je obeležio dosadašnji tok utakmice sa Partizanom, ali i celo kolo.