0

Vaterpolisti Crvene zvezde pobedili su večeras kao gosti ekipu Vojvodine u Novom Sadu,

Pobeda Zvezde u derbiju

Objavljeno: 14.10.12 u 21:54

Drim tim Zvezde je u derbiju trećeg kola domaće vaterpolo lige kao gost u Novom Sadu savladao Vojvodinu 9:6.

Favorizovana Zvezda je do pobede došla teže nego očekivano.

Do kraja treće četvrtine se igralo gol za gol i pred početak poslednje četvrtine, rezultat je bio nerešen 5:5. Presudila je serija Zvezde od 3:0 u poslednjoj deonici, golovima Strahinje i Viktora Rašovića, a na kraju i Nikole Rađena.

Strahinja Rašović je bio i najefikasniji večeras sa tri gola, a Pijetlović je postigao dva. Kod domaćih, Maksimović i Vuksanović postigli su po 2 gola.