0

Mančester Junajted lako slavio u gostima protiv Njukasla

Redovne mušterije

Objavljeno: 07.10.12 u 19:10

Crveni Đavoli su rutinski odradili posao i pobedili Njukasl u gostima na Sports Direkt Areni“ 0:3.

Loše postavljanje odbrane kod prekida je mnogo koštalo svrake i praktično rešilo utakmicu. Posle dva kornera pala su dva gola za Junajted. Evans i Evra posligli su po gol, pa je nakon šesnaest minuta Junajted već imao prednost od dva gola. Asistenti su bili Van Persi i Runi. Pokušao je Njukasl da se vrati ali je De Hea u par navrata jako dobro reagovao.

Tačku na ovu pobedu, jako lepim golom sa tridest metara u rogalj, stavio je Tom Kleverli u 79. minutu.

Junajted se ovom pobedom vratio na drugo mesto na tabeli dok su Svrake ostale na desetom mestu.