0

U Primeri niko ne želi da odigra nerešeno

Pobede Raja i Hetafea

Objavljeno: 06.10.12 u 20:24

Juče je odigran prvi meč 7. kola Primere, Selta je savladala Sevilju sa 2:0, a i dalje nema remija u španskoj ligi. U čitavom šestom kolu niko nije odigrao nerešeno, a to se nije desilo ni na mečevima Rajo Valjekano – La Korunja i Saragosa – Hetafe.
Rajo je savladao ekipu La Korunje sa 2:1, a sva tri gola su postignuta u prvom poluvremenu. Rajo je golovima Pitija i Karlosa došao do 2:0, a sa bele tačke je smanjio Pici u 41. minutu. To je bilo sve što se golova tiče na ovom meču.
U drugom susretu je viđeno mnogo uzbuđenja. Saragosa je dočekala Hetafe, a ostali su sa igračem manje već u 9. minutu kada je isključen Romarik. Držali su se do 63. minuta kada je još jedan igrač isključen (Gonzales), a dosuđen penal za goste koji je iskoristio Kastro. Do kraja meča još jedan crveni karton, ovoga puta za goste, tačnije za Baradu.