Moćna Malaga

Anderleht je dočekao Malagu u drugom meču grupe C, pošto je prvi odigran ranije, a Milan je savladao Zenit u Rusiji sa 3:2.

Malaga je igrala sjajno, stvarala šanse tokom čitavog prvog poluvremena i promašivala, i promašivala, i promašivala – što Saviola, što Isko, što ostatak tima. A u poslednjem minutu prvog dela igre spektakularan gol postiže Eliseu kome je lopta sela na nekih 25 metara na levicu, a on je zakucao u mrežu tako da je golman Anderlehta Proto jedva stigao da je isprati pogledom.

Manuel Pelegrini je napravio fantastičan tim od Malage, a španski klub je drugu pobedu u prvom nastupu u sitoriji LŠ potvrdio u 56. minutu kada je Hoakin matirao Protoa sa bele tačke. A Anderleht je potpuno pao posle ovog primljenog gola, pa je vrlo brzo primio još jedan pogoak, a strelac je bio Eliseu posle perfektnog pasa Iska. Portugalac je postigao još jedan prelep gol, lobovao je Protoa koji je nemoćno gledao loptu koja ulazi u mrežu.

Malaga je posle nove pobede od 3:0 glavni favorit za prvo mesto u grupi C.

TABELA: Malaga 6, Milan 4, Anderleht 1, Zenit 0.

PRIMERA: Valensija posle šest utakmica ne zna za pobedu, Fornals brži od sudije (VIDEO)

Najnovije

NBA: Veče bez Srba, pobeda (VIDEO)

U noći između nedelje i ponedeljka odigrano je svega četiri duela u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu, ali na parketu nije bilo srpskih igrača.

SPORT NA TV: ‘Bratski’ duel Zvezde i FMP-a, zatvaranja kola u Seriji A, Primeri i Premijer ligi

Ni ponedeljak neće biti ‘pošteđen’ sportskih dešavanja, a samim tim ni uzbuđenjima pred malim kanalima.

Marko Nikolić posle pobede nad Javorom

– Mislim da je bilo jasno ko je bio bolji, Javor nije uspeo da nam pripreti, a u drugom poluvremenu smo mogli još dva ili tri gola. Nisam zadovoljan sa pojedinim opustenim nastupima nekih igrača, jer smo mogli jos nekoliko golova da postignemo.

POL POGBA: Nisu me zanimale devojke, samo fudbal

Skupoceni vezista Mančester Junajteda je izjavio da je uspeo u fudbalu zbog toga što se za vreme odrastanja odrekao stvari koje su radili njegovi vršnjaci.

MONSTRUOZNO U NBA STILU: Zvezdi bi dobrodošao, a ni Partizanu ne bi bilo zgoreg da je tu (VIDEO)

Meč Mega Leksa i Cibone obeležio je Ante Žižić sa 35 poena i 12 skokova, ali je sjajan bio i sa druge strane Alfa Kaba.

VREMEPLOV: Provokacija Nojera i surova kazna u vidu prelepog gola Lea Mesija (FOTO) (VIDEO)

U polufinalu Lige šampiona 2015. godine susrele su se ekipe Barselone i Bajerna iz Minhena. Pre susreta, golman Bavaraca Manuel Nojer rekao je nešto što je Argentinca nateralo da postigne jedan od najlepših golova u karijeri.

ISPRAVKA: Evo šta je Miloš Ninković stvarno rekao o povratku u reprezentaciju…

Bivši fudbaler Čukaričkog i Crvene zvezde Miloš Ninković pruža sjajne partije u Australiji, a evo šta je rekao o mogućem povratku u reprezentaciju.

ABA LIGA: Žižić razbio Megu u Sremskoj Mitrovici (VIDEO)

U meču 12. kola ABA lige Mega Leks je poražen od Cibone 82:71 (20:16, 18:20, 31:17, 13:18).

ČITAČI SA USANA ODRADILI POSAO: Evo šta je Ronaldo pitao Mesija i šta mu je ovaj odgovorio (VIDEO)

‘El Klasiko’ je završen bez pobednika 1;1, a danas se još uvek raspravlja o tome šta su Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi poručili jedan drugome.

SERIJA A: Babakar brži od sudija, Firenca jedva protiv Palerma (VIDEO)

U poslednjem meču nedeljnog programa 15. kola Serije A Fiorentina je u poslednjem minutu meča stigla do pobede protiv velikog autsajdera Palerma 2:1 (1:1).