0

Poraz Đukićevog Valjadolida na Visente Kalderonu

Atletiko opet strepeo za pobedu

Objavljeno: 23.09.12 u 20:08

Kako je bilo u prošlom kolu, kada je Atletiko posle odlične igre i 4:0 strepeo za pobedu, tako je bilo i ovo kolo. Vodio je Atletiko 2:0 golovina Godina u 31 minutu i Falkaa iz penala u 45. minutu.

Gostujući tim bio je inferioran u prvom delu meča ali su u nastavku i pogotovu pred kraj utakmice, Đukićevi puleni propisno namučili favorizovani Atletiko. Fantastičnim golom u 55. minutu Buena, Valjadolid se vraća u igru ali nisu imali snage za bod. Treba pomenuti da sudija u 92. minutu nije svirao čist penal za Đukićev tim pošto je Huanfran igrao rukom u kaznenom prostoru. Antonio Rukavina je igrao svih 90 minuta.

Valjadolid beleži treći uzastopni poraz a Atletiko se seli u vrh tabele sa tri pobede, remijem, i utakmicom manje u odnosu na rivale.