U pripremi

Nemci jedva do pobede protiv Austrije, Švedska ne voli Borata

Nije pukao pancir

Objavljeno: 11.09.12 u 22:41

Nemačka je zabeležila drugi trijumf u grupi C, pošto su na gostovanju savladali Austriju sa 2:1. Iako su igrali bez Švajnštajgera, Gomeza i još nekih bitnih igrača panceri su slavili. Rojs je na asistenciju Ozila doveo Nemce u vođstvo u 44. minutu, a na 2:0 povisio je upravo asistent kod prvog gola i to sa bele tačke.
Austrija je preko Junuzovića uspela samo da smanji rezultat, ali ne i da dođe do izjednačenja, što im je bio cilj.
U drugom susretu grupe C Švedska je golovima Elma i Berga savladala Kazahstan. Iako je  očigledno ko je ovde kvalitetniji Boratovi sledbenici su pružili dostojan otpor i tek u 90. minutu primili drugi gol.
Nemci imaju šest bodova, a po tri Republika Irska i Švedska, koje su odigrale po jedan meč…